en-USnl-NL

Article Details

Gretig Zaterdag 1 herpakt zich tegen Kesteren

Na de blamage van vorige week tegen koploper Excelsior Zetten, kreeg Zaterdag 1 thuis tegen Kesteren de kans om zich te revancheren. Het begon de wedstrijd goed en werd in het zadel geholpen voor een eigen goal van Kesteren, nadat een lange bal van Wouter Nieuwenhuis door een verdediger van Kesteren keurig diagonaal werd binnen geknikt: 1-0.

Brakkenstein combineerde vrolijk verder, was gretig en gaf de tegenstander weinig ruimte tot voetballen. Een mooi uitgespeelde aanval had Freek Adolfs als eindstation en een corner van Maurice Janssen draaide in één keer in de kruising, zodat de ruststand 3-0 in het voordeel van "onze jongens" was.

Ook na rust bleef Brakkenstein de aanval zoeken en het was opnieuw een aanval over meerdere schijven die Freek in staat stelde de score naar 4-0 te verhogen. Het slotakkoord was voor zijn broer Niek Adolfs, die met een prachtig afstandsschot het net deed trillen. Eindstand 5-0, wat een contrast met een week eerder en wat fijn om het zoet van de overwinning weer te proeven! 

Na een vrij weekend begint op 3 december de tweede helft van de competitie op steenworp afstand van ons eigen sportpark bij UNI VV.

Written By: host
Date Posted: 11/22/2011
Number of Views: 147

Return