Wat doe jij in het dagelijks leven?
Ik ben afgekeurd en heb een wia uitkering.
Ik heb de laatste 28 jaar met veel plezier bij UMC Radboud gewerkt.
Mijn gezin bestaat uit?
Mijn man Roger Otten, bijna alle jongens kennen hem en hebben training van hem gehad jeugd/senioren,We hebben 2 zonen Rick en Mark en een kleindochter en 2 kleinzonen.
In mijn vrije tijd doe ik?
Veel wandelen en fietsen.
Waarom ben je lid van rksv Brakkenstein?
Ik heb de Fjes getraind (niet mijn eigen kinderen)en ging ook mee naar de wedstrijden dus ben toen lid geworden en gebleven.
Heb je familieleden rondlopen bij de vereniging?
Ja mijn man , Rick komt ook nu weer als hij in het land is(en omdat hij hier weer in de buurt woont. Mark is lid en mijn kleinzonen ook vanaf ze geboren zijn, Mark heeft ook training gegeven bij Brakkenstein.
Welke activiteiten van / binnen de club waardeer je het meest?
Alles. Het is een hele gemoedelijke club waar iedereen elkaar kent.
Bij welke wedstrijden van rksv Brakkenstein sta je langs de lijn?
Als ik tijd heb de thuiswedstrijden van het eerste.
Wat is je favoriete boek / serie / film?
Niet iets speciaal alhoewel ik wel veel CSI kijk.
Wie is je favoriete artiest?
Niet speciaal iemand maar ik hou van muziek en luister graag naar jaren 60/70 muziek.
Wat is je favoriete voetbalclub?
Brakkenstein en NEC.
Wie is je grootste voetbalidool?
Niet iemand speciaal maar ik let wel meer op verdedigers, misschien komt dat omdat mijn zonen verdedigers waren en mijn man ook.
Wat wil je je clubgenoten meegeven?
Zet je in voor de club als vrijwilliger want vele handen maken licht werk. Ik hoop dat mijn gezondheid het ook weer toelaat om weer als vrijwilliger aan het werk te gaan bij onze mooie club.